Dezenfekte Hizmeti

Firma yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda dezenfekte hizmeti sunarak, bakteri, mikrop, koku ve kirden bu alanları arındırıyoruz.

Kişisel yaşam alanları dışında kalan yaşam alanlarında yoğun bir insan trafiği oluşur. Bu insan trafiği ile bağlantılı olarak ofis, kafeterya, iş yerleri zaman içerisinde kirlenir. Sıradan kirlenmeden farklı olarak bu alanlarda sinen koku, is ve gözle görülmeyen bakterilerin temizleme işlemleri dezenfektanlarla yapılmalıdır. Aksi takdirde bahsi geçen alanlar arındırılmamış ve temizlenmemiş olacaktır.

Dezenfekte Hizmeti Nedir?

Firma yoğun insan trafiğinin olduğu alanlardan olan ofis dezenfekte ve işyeri dezenfekte hizmeti sunarak, bakteri, mikrop, koku ve kirden bu alanları arındırıyor. İhtiyacınız olan işyeri dezenfeksiyon çalışmaları için firmadan destek alabilirsiniz.

Çalışma şekli

Dezenfekte Hizmeti

Firma gözle görülmeyen mikropların size ve çevreye zarar vermemesi için boğucu bir kimyasal olan ozonu kullanarak işyeri dezenfeksiyon hizmetinde başarılı hizmetler sergilemektedir. Böylelikle her taraf dikkatlice dezenfekte edilmekte ve bulunduğunuz işyeriniz dekontamine edilir.

Özellikle zararlı bakteri ve virüslerin yoğun olduğu iş yerlerinde bu hizmeti almak sağlık açısından gereklidir. Firma yetkili elemanları ofis dezenfeksiyon alanında hassas davranmakta ve bu alanda tüm detaylar dekontemine edilmektedir.

Kuaför, berber, avukatlık bürosu, kasap, eczane gibi ofis dezenfeksiyon işleri için firmadan destek alabilirsiniz.
Özel püskürtme araçları, özel koruma giysileri ile sizlere dezenfeksiyon hizmeti vermek amacıyla kurulan firma güvenilirdir.

Sağlık için ayda bir defa da olsa işyerlerinin dezenfekte edilmesini öneren firma bu alanda deneyimlidir. Güvenle hizmet veren firmadan haftanın her günü hizmet alınabilir.

İçeriği Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x