Ev Ve Villa Temizliği


Ev Temizliği
hizmeti konut ve Meskenlerin konumuna göre, İNŞAAT ve TADİLAT sonrası, İLAÇLAMA ve TAŞINMA sonrası, DOĞAL AFET ( yangın, su basması vb. ) ikamet halinde oturulan EŞYALI KONUT olmak üzere birkaç çeşittir. Ev temizliği için Ayeses Group Hizmetleri’ tercih etmeniz durumunda Temizlik hizmetinin ifası için gerekli tüm kimyasal ve ekipmanlar, Personel, Ulaşım tarafımızdan karşılanacak olup EKSTRE bir ücret talebinde bulunulmayacaktır. İkamet alanlarımız bizler için iç dünyamızın dışa dönük tek göstergesidir. Temizlik hizmeti kadar bu hizmetin ifası esnasında konutta bilinçsiz uygulamalardan meydana gelecek hasarlarda düşünülüp bu konuda uzman ekip tarafından lokal kimyasal kullanımı ile ( kullanılacak alanın türüne ve dokusuna göre)  olabilecek en üst düzeyde hijyen sağlanmalıdır. Ayeses TEMİZLİK HİZMETLERİ Konut temizliklerinizi metre kare sınırlaması koymadan sizin talep ettiğiniz kalitede hizmeti aldığınızı beyan edeceğiniz ana kadar TAVANDAN TABANA,  bir iş günü içerisinde ANAHTAR TESLİM tamamlamaktadır.

Ev Temizlik Şirketi fiyatlarımız:

Ev temizlik fiyatlarımız diğer Ev Temizlik Şirketi hizmeti veren firmalara göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak Firmamız tarafından eğitimli ve sigortalıdır.

 

 • Temizlikçi kadın fiyatlarımız Tüm İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası semtlerinde standarttır.
 • Fiyatlarımız  temizliği yapılacak dairenin büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değişmemektedir.
 • Fiyatı etkileyen tek unsur personel sayısıdır.
 • Aşağıda anlatılan ev temizliği yöntemleri size ön bilgi verilmesi amacıyla dır.

Ev temizlik fiyatımız 1 bayan kişinin gün boyu temizlik hizmetinizi yapmasını kapsamaktadır. Fiyatımız malzeme bizden ve malzeme bizden olmamak üzere 2 farklı şekildedir. Yaygın ağımız ve deneyimli personelimiz ile talep edilen miktarda temizlik personeli sağlanabilmektedir.

Ev temizliği çalışma saatlerimiz:

 • personelimiz 09.00-17.30 saatleri arasında çalışır. İş kanunları gereği günlük 7,5 saatten fazla çalıştıramıyoruz.
 • Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar.

Ev temizliği hizmeti neleri kapsıyor?

Dikkat: Aşağıdaki liste 2 kişi malzemeli ev temizliği için oluşturulmuştur. Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Alt bölümden temizlik aşamalarımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Ev temizlik fiyatları piyasa standartlarına göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak Ayeses Group tarafından eğitimli ve sigortalıdır.

Şirketimiz piyasada temizlikçi kadın olarak adlandırdığımız işçileri gerekli iş güvenliği ve mesleki eğitimleri vererek firmamız bünyesinde daha profesyonel hizmet vermelerini sağlamaktadır.

Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınların çalışma saatleri sabah işbaşı 09:00 ile akşam iş çıkışı paydos saati 17:30’dur. Resmi çalışma saati olan günlük ortalama 7,5 saat çalışan personellerimiz istirahat saatleri öğlen yemeği ve dinlenme molası dâhil 1 Saat istirahat kullanabileceklerdir.

Çalışma saatleri içinde temizlenmesi gereken sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler.

1. Ev Temizlik Aşaması:

 • Evinize girmeden önce hazırladığımız güvenlik onay formu imzalatılır.

2. Ev Temizlik Aşaması:

 • Ev temizliğine gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkarıp poşetlerler daha sonra evde giyilmek üzere yanlarında getirdikleri iş terliklerini giyerler.
 • Müşteri ile birlikte ev gezilerek yapılacak temizlik işlemiyle ilgili bilgi alınır.
 • Varsa özel talepler not alınır.
 • Personellerimiz müşterimizin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için malzemeleri hazırlarlar.

3. Ev Temizlik Aşaması:

Cam temizliği;
Bay temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.
Cam temizliği yapılırken mutlaka emniyet kemeri takılı olacaktır.

Mutfak temizliği;
Bayan temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir. ( aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini hepimiz zaten biliyoruz. ) Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

Banyo temizliği;
Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını önce son teknoloji olan buhar sistemini kullanarak kirini kusturduk tan sonra yağ sökücü ve çamaşır suyu ile ovularak Durulayıp kurular.
Küvet temizliğini ve Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği;
Cam temizliğini bitiren bay personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

Koltuk ve halı temizliği;için lütfen teklif alınız.

Duvar silimi; duvarlarınızın mop ile tozu alınmaktadır.

Alt bölümden verilen ev temizliği hizmetimiz hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ev temizliği hususunda profesyonel olan ekibimiz ile iletişim sayfamızdan veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev temizlik hizmeti; inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği gibi aşamalara ayrılır. Alt bölümde ev temizliği çeşitleri hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ev Temizliği Şirketi seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Ev Temizlik Şirketleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlar Temizlik Şirketi fiyat politikası, temizlik hizmetini gerçekleştiren firma personelinin titizliği ve temizlik kalitesi, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi farklı maddelerde değerlendirilebilir. Ayeses Group Ev Temizlik Şirketi sizlere hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı Temizlik Hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Ev temizliği çeşitleri:


İnşaat veya tadilat sonrası ev temizliği;
yeni kiralanan evlerde veya periyodik aralıklarla evinde tadilat veya bakım yapan müşterilerimizin evlerinde verilen hizmettir. Eviniz ne düzeyde kirli olursa olsun inşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetlerini uzman ekibimizle profesyonel şekilde vermekteyiz.

Eşyalı ev temizliği; 2 kişi ile 8 saatlik ev temizliği hizmeti veren şirketimiz de sigortalı personeller hizmet vermektedir. Boş ev temizliğinde de aynı sistem uygulanmaktadır. Sistem her ne olursa olsun kullanılan temizlik malzemelerinin doğaya dost temizlik malzemelerinden oluşmasına dikkat edilmekte, anlaşmalı olduğumuz dünya devi temizlik ürünleri (Henkel vs.) tercih edilmektedir.

Dikkat! Temizlik hizmetinde kullanılan bezler kesinlikle dezenfekte edilmiş olmalıdır. Tuvaletlerin temizliğinde kullanılan bezler kesinlikle başka alanlarda kullanılmamalıdır keza mutfakta kullanılan temizlik bezi de tuvalette kullanılmamalıdır. Ev temizliği hizmetlerimizde bu kurallara harfiyen uyulmakta, kişisel hijyene çalışanlarımız harfiyen uymaktadır. Tüm temizlik personellerimiz Ayeses Group tarafından bu hususlarda eğitime tabi tutulmaktadır.

Ev temizliğini nasıl yapıyoruz?

Yukarda anlatılan 2 kişi ile 8 saatte ev temizliği hizmeti için istenilirse 2 bayan personel gönderilmektedir,isteğe göre ise 1 bay ve 1 bayan personelde gönderilmektedir. Bay personel çerçeveleri ve pencereleri temizlerken bayan personel mutfak temizliği yapmaktadır. Mutfak ve cam temizliği bittikten sonra bayan personel banyo temizliği yapar Daha sonra evinizdeki temizlik işlerini bitiren personeller detaylı toz alımı,duvar tozu alımı,örümcek ağları alımı, kapı silimi, balkon temizliği gibi alanları birlikte tamamlayarak sizlere tertemiz bir yaşam alanı bırakarak evinizi terk ederler.

Hemen ev temizliği hakkında fiyat ve bilgi alın!

Ayeses Group sizlere bilgi ve fiyat vermek için bir telefon kadar uzağınızda. Bizi arayıp fiyat alarak verilen hizmeti diğer firmalar ile kıyaslayabilirsiniz. Bu konuda çekinmenize gerek yok. Her gün onlarca kişi arayarak telefon ile fiyat bilgisi almaktadır. Yani bizim işimiz ev temizliği. Sorularını sıkılmadan tüm detaylara yer vererek yanıtlıyoruz. Biz en ucuz fiyata ev temizliği yaptığımızı iddaa etmiyoruz. İşimizi severek yapıyor, en kaliteli ve titiz temizliği sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz.