Halı ve Koltuk Yıkama

Halı, Koltuk Yıkama ve Temizleme

Halı, Koltuk Yıkama ve Temizleme

Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde,deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede maksimum temzilk ile teslim edilir. Halılarınız hırsızlık ve yangına karşı sigorta güvencesi altındadır. Halılarınız makbuz karşılığında teslim alınır.
Halınızı temizlerken halının cinsini, hangi tür deterjan veya halı şampuanı kullanacağınızı öğrenip ne tür bir temizlik yahut halı yıkama işleminden geçireceğinizi bilmeden halılarını yıkamaya kalkmayın, zira halılarınız boya atabilir, çeşitli şekil bozulmalarına maruz kalabilir.En iyisi halı yıkama ve temizleme işini işin uzmanlarına yani halı yıkamacılara bırakmak, Halı Yıkama Fabrikamız sizlere halı yıkama ve temizlemede memnuniyet garantisi veriyor, arayın.halılarınızı evinizden alalım, pırıl pırıl teslim edelim.

İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Ayeses group olarak bir çok temizlik hizmetini bünyemizde barındırmaktayız bu sebeble kalite standartlarımızı basamak basamak zirveye taşıdık. yurt dışında yaygın olarak kullanılan kuru köpük sistemi ile çalışan koltuk yıkama makinemiz ile koltuklarınızı ilk günkü parlaklığına ve temizliğine kavuşturuyoruz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır ?

Koltuk Yıkama hizmetimiz uzman personelimiz sayesinde profesyonel koltuk yıkama makinesi ile kuru köpük sistemi uygulanarak yapılmaktadır. kuru köpük koltuk yıkama sistemi diğer koltuk yıkama makineleri gibi sıcak buhar üfleyerek veya bir süngerle koltuklarınızı silerek, koltuğunuzun iskeletine işyecek kadar su kullanarak ve aşınmasını saglayarak uygulanmaz. Öncelikle koltugunuzun kumaş cinsine göre deterjan seçimi yapılır ılık su ile makinaya koyulur daha sonra makinamızın başlığında bulunan iki adet birbirinden bagımsız olarak aksi yönlere dönen fırçalama sistemi ile koltuk yıkama işlemi başlar bu esnada makinamız bolca köpük üreterek yıkama işlemine devam eder ürettigi köpügün haricindeki suyu aynı anda vakumlayarak kirli suyun iskelete kadar inmemesini saglar böylece bir kaç gün sonra koltuğunuzun yüzeyi kuru gibi gözüksede iskelete inen su koltugunuzun hem ömrünü kısaltır hemde ağır bir kokuya sebeb olma riskini ortadan kaldırmış olur. Koltuk Yıkama işlemi 1 saat sürmektedir. koltuk yıkama işlemi bittikten sonra koltuklarınızı 5 saat içerisinde kullanabilirisiniz.