Koltuk Yıkama Eski Hali – Yeni Hali

Koltuk Yıkamada Kaliteli ve Profesyonel Hizmet

Ayeses Group sizler için en iyi koltuk yıkama hizmetini sağlamaktadır. Koltuk temizleme hizmetimiz oldukça detaylı olup koltuk ve yataklarınızda bulunabilecek mayt, akar ve bakterilerin temizliğini doğal temizleyicilerle ve yüksek buharlı yıkama ile yapmaktadır. Sizler de koltuklarınızın zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız en iyi koltuk yıkama ekibimiz her zaman bir telefon kadar size yakındır.

Koltuk Yıkama Eski ve Yeni Görünümü

Temizlik ve böcek ilaçlama hizmeti yanında, koltuk temizliğinde kaliteli ve profesyonel hizmet sunan Ayeses Group, ileri teknoloji ile donatılmış cihazlarla, koltuk ve halı yıkama hizmeti vermektedir.

Koltuklarınızda hırsızlık ve yangına karşı sigorta güvencesi de sunan Ayeses Group, koltuklarınızı makbuz karşılığında alarak profesyonel tesisinde koltuk ve halı temizliği hizmeti sunmaktadır.

Koltuk ve Halılarınız Ayeses Group ile Güvende

Ev temizlik şirketi Ayeses Group, yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle sadece ev, ofis, AVM, hastane, ibadethane temizliği değil, koltuk ve halı temizliğinde de öncü firma olma özelliğini taşımaktadır.

Koltuk temizliğinde;

  • Makbuz karşılığında koltuklarınız koltuk yıkanmak için alınır.
  • Koltukların cinsine göre deterjan ya da halı şampuanı kullanılır.
  • Koltuklar hırsızlık ve yangına karşı sigortalıdır.

İstanbul ev temizlik şirketleri içinde kendini kanıtlamış ve sektörün lideri konumuna gelmiş olan Ayeses Group, kuru köpük sistemiyle çalışan makineleri ile koltuk temizliği yaparak, koltuklarınızı yıkayarak, ilk günkü parlaklığını sağlar.

Koltuk temizleme hizmetimiz ortalama 1 saat sürmektedir. En hızlı şekilde yıkanarak, 2 saat içinde kurumaya alınan koltuklarınız, güvenilir ve bütçenize uygun fiyatlarla temizlenmektedir.

İstanbul’da En İyi Koltuk Yıkama Hizmeti

İstanbul gibi büyük metropollerde artık evler apartman şeklinde olduğundan bahçe bulunmamakta ve balkonlar ise küçük yapılmaktadır. Bu sebeple kendiniz koltuğunuzu yıkasanız bir hem gerektiği kadar temizlenmeyecek, hem gözle görünmeyen mikrobiyolojik canlılar temizlenmeyecek hemde gerektiği gibi kurutamayacaksınız. Bu sebeple son sistem buharlı temizleme hizmetimiz tüm bu sorunlar için hizmet vermektedir.

İçeriği Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x