Sağlık Merkezi, Hastane Temizliği

Ayeses Group olarak hastane temizliği ‘nde dikkate aldığımız en önemli husus tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda hijyenik olmasıdır.

İstanbul Hastane ve Sağlık Merkezleri Temizliği

Hastane Temizliği diğer temizlik alanlarından daha farklı olup sürekli dezenfektasyon olmak zorundadır. Hastane temizliğinde kullandıgımız temizlik ürünleri Avrupa Birliği onaylı ve Türkiye’de Hifsizha onaylı temizlik ürünleridir. Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

Ayeses Group olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil aynı zamanda %100 hijyenik olmasıdır.

Ayeses Group Hizmetleri olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda %100 hijyenik olmasıdır. Ayrıca Ayeses Group Hizmetleri olarak Hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen, doğal temizlik ürünleri ile temizlik yapılmaktadır.

Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

İstanbul Aile Sağlık Merkezi Temizliği için hizmetinizdeyiz. Hastaneler gibi fazla kadrolu personeli olmayan sağlık merkezlerinde temizlik ve dezenfekte işlerini hassas bir şekilde yapıyoruz.

Hastane Temizliği , Aile Sağlık Merkezi Temizliği , Sağlık Merkezi Temizliği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 532 35 90

Tüm İşyeri Temizliği hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Hastane ve Sağlık Merkezi Temizliği

Hastane Temizliği

Hastane temizliği, diğer temizlik alanlarından daha farklıdır. Hizmet organizasyonu ve prosesinde oluşan farklılıklar ,Bizim tarafımızca aşağıdaki gibi tanımlanmaktadır :

  • Hizmet organizasyonu: Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.
  • Hizmet prosesi: Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek “tek kullanımlık “mop” ve “renk kodu” gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.
  • Eleman eğitim: Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir.
  • Kimyasallar: Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane şartlarına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır.
  • Ekipmanlar: Sisteme ve hastane koşullarına uygun ekipmanlar temin edilerek yapılır.
  • Kontrol sistemleri; Sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir.

Hastane temizliği gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz Ayeses Group hastanelerde, sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

Aile Sağlık Merkezleride hastaneler gibi hastaların daha sağlıklı bir ortamda muayene olması ve tedavi görmesi için devamlı olarak temiz olması gereken ortamlardır. Bu alanda yapılacak olan Aile Sağlık Merkezi Temizliği işlemimin profesyonel olarak yapılması gereklidir. Kullanılan temizlik ürünlerinin antibakteriyel olması bakterilerin ortamdan yok edilmesini sağlar. Bu nedenle konusunda deneyimli veya yeterli bilgiye sahip olan ekip ile bu işlem daha etkili bir şekilde yapılır.

Yapılacak olan İstanbul Sağlık Merkezi Temizliği belirli bir sıra dahiline yapılır ve bu sayede tüm alan daha detaylı bir şekilde temizlenerek bu sayede sağlık merkezinde bulunan bakteri ve mikropların ortamdan uzaklaştırılması sağlanır. Her alanında dip köşe tam anlamı ile yapılacak olan temizleme işlemi sayesinde daha hijyenik ve tam anlamı ile temizleme işlemi yapılabilir. Hastane de tuvalet, yatakhane, muayene odaları, kontrol odaları ya da ameliyathane gibi kullanılan her alanda etkili şekilde temizleme işlemi yapılır. Her aşama sırası ile yapılarak bu şekilde farklı alanlarda bulunan kirlerin diğer alana bulaşması engellenmiş olunur.

İstanbul Sağlık Ocağı Temizliği

bakterilere maruz kalmayacağınız şekilde hastane hijyenini sağlamaktayız. İşinde uzman ve eğitimli ekibimizle sizlere bu hizmetimizi sunmaktan ayrıca övünç duyuyoruz.Firma olarak hastane temizliği hizmetini sunarken daima disiplinli iş anlayışı, çalışma hırsı ve üstün kaliteyi ön planda tutuyoruz. Kesinlikle hata ve ihmal kabul etmeyen iş anlayışımızla sizlere kusursuz hizmet sunma çabasındayız. Salgın ve hastalık hususunda oldukça fazla risk taşıyan böyle alanların her noktasını detaylıca temizlemekteyiz.

Ayeses İlaçlama’nın Hastane İlaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.