Sağlık Merkezi, Hastane Temizliği

İstanbul Hastane ve Sağlık Merkezleri Temizliği

Diğer temizlik alanlarından daha farklı olup sürekli dezenfektasyon olmak zorundadır. Hastane temizliğinde kullandıgımız temizlik ürünleri Avrupa Birliği onaylı ve Türkiye’de Hifsizha onaylı temizlik ürünleridir. Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

Ayeses Group olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil aynı zamanda %100 hijyenik olmasıdır.

Ayeses Group Hizmetleri olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda %100 hijyenik olmasıdır. Ayrıca Ayeses Group Hizmetleri olarak Hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen, doğal temizlik ürünleri ile temizlik yapılmaktadır.

Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

Hastane Temizliği

Hastane temizliği , diğer temizlik alanlarından daha farklıdır. Hizmet organizasyonu ve prosesinde oluşan farklılıklar ,Bizim tarafımızca aşağıdaki gibi tanımlanmaktadır :

Hizmet organizasyonu : Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Hizmet prosesi : Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek “tek kullanımlık mop” ve “renk kodu” gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.

Eleman eğitim: Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir.

Kimyasallar : Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane şartlarına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır.

Ekipmanlar: Sisteme ve hastane koşullarına uygun ekipmanlar temin edilerek yapılır.

Kontrol sistemleri; sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir.

Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz Ayeses Group hastanelerde , sağlık kurumlarında özenle ve profosyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profosyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.