Adalar Temizlik şirketleri

Adalar Temizlik şirketleri

Ayeses Group uzun yıllardır kazanılan bilgi ve tecrübeler ile ofis temizliği, işyeri ve daire temizliği, koltuk yıkama, dış cephe cam temizliğini profesyonel bir şekilde yapmakta olup, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda her semtte en kaliteli temizlik şirketi olarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetli odaklı çalışmaktayız. Temizlik şirketleri arasında bugün ilk sıralarda yer almamızın en önemli sebebi kuralcı, ilkeli çalışmalarımızdan ödün vermemek olmuştur. Her zaman tertipli,düzenli ve titiz çalışma sağlayan temizlik şirketimiz en karmaşık temizliklerde bile her şeyi yoluna koymayı başarmış, mekanlarınızı sizlere pırıl pırıl teslim etmiştir. Yaptığımız her temizlikte daha bir özgüven ile aldığımız bilgi ve deneyimleri aktararak çalışıyoruz. Temizlik şirketleri içerisinde profesyonel ekip ve ekipmanlar ile çalışan firmamız en kaliteli ürünleri kullanmaktadır.

Bunun yanında düzenli yapılan temizlik hizmeti ile fabrika, depo veya atölyeniz daha yaşanabilir hale gelmekte bu da sizin ve çalışanlarınızın performansını arttırmaktadır.Temizlik şirketleri arasında öncü olan Ayeses Group Temizlik Firması size uygun çözümler sunmaktadır. Temizlik işlemi sırasında malzemelerinize zarar vermeyen kimyasallar kullanılmaktadır. Zemin yıkama makinesi ile derinlere işlemiş kirler ve lekeler yüzeylerden kolayca temizlenir. Temizlik şirketleri arasında profesyonel çalışan firmalardan biri olarak güçlü ekibimizle fabrika temizliğinde sizlere uygun periyodik programlar çıkarmaktayız. Endüstriyel temizlik ,gerekli bilgi,donanımı gerektirmektedir.Bugün yapılan pek çok araştırma çalışılan ortamın temizliğinin işgücü verimliliğini artırmakta olduğu yönünde olması,fabrika temizliğinin ne denli önemli olduğunu göstermektedir. Firmamız bugüne kadar pek çok kurumsal firmalarda fabrika temizliği yapmıştır. Fabrika, yemekhane,okul,hastane vb alanların temizliği ve dezenfeksiyonu oldukça önemlidir.Firmamız okul temizliği,yemekhane temizliğinde hijyen şartlarına uyarak en iyi temizliği sağlamaya çalışmaktadır.Zemin yıkama işlemi ile yüzeyler eski parlaklığına kavuşur.Zemin yıkama temizliği ile yüzeyler mikroplarından arındırılır. 

Tecrübeli personelleimizle fabrikalarda geniş çaplı temizlik hizmeti sunmaktayız.Fabrika Temizliği yapılmadan önce temizlik yapılacak alanın keşfi uzman denetmenlerimiz tarafından yapılarak bir fizibilite çalışması uygulanır. Temizlik firmaları içerisinde kurumsal referansları ile en iyi temizlik şirketi olarak İstanbul’da Avrupa ve Anadolu Yakası’nda hizmetler vermekteyiz. Kaliteyi en uygun temizlik fiyatları ile oluşturmaya çalışan temizlik şirketimiz, müşteri odaklı servis vermektedir. Fabrika Temizlik şirketleri içerisinde yılların verdiği bilgi ve donanıma sahip olan işletmemiz her zaman güvenilir olmayı ve yaptığı işi zamanında teslim edebilmeyi başarmıştır.En uygun ödeme koşulları ve avantajlı temizlik fiyatları için lütfen size en yakın merkezimiz ile iletişime geçiniz.