Hizmetlerimiz: Ev Temizlik Şirketleri

Ayeses Group Olarak Ev Temizlik Şirketleri arasında size uygun fiyat politikamız ile ev temizliği , villa temizliği, daire temizliği olarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Ev Temizliği hizmeti sahip olduğumuz tecrübe ve referanslar ile İstanbul’un her bölgesinde sunduğumuz kaliteli, hızlı ve güvenli İstanbul Ev Temizlik Şirketleri standardı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Evlerinizin inşaat sonrası temizliği, genel temizliği, yardımcı bayan hizmeti veren firmamız, bu alanda müşterilerimize garanti temizlik hizmetini sizlere yıllardır profesyonel olarak sunmakta. Sadece ev temizliği hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekipleriyle, garantili ev temizliği hizmeti veren İstanbul Ev Temizlik Şirketi müşterilerine memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Ayeses Group Olarak Ev Temizlik Şirketleri arasında size uygun fiyat politikamız ile ev temizliği , villa temizliği, daire temizliği olarak hizmet alabilirsiniz.

Ofis ve Büro temizliği genel olarak ev temizliği ile benzerdir. Fakat ofislerde evrak dolapları, malzemelik ve çoklı raflar gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir.

Hastane Temizliği diğer temizlik alanlarından daha farklı olup sürekli dezenfektasyon olmak zorundadır. Hastane temizliğinde kullandıgımız temizlik…

Temizlik Personeli Temini; bu hizmetimiz içerisinde bir senelik yapılan sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ihtiyacınızı karşılamaktadır…

Böcek İlaçlama firması olan Ayeses Group İstanbul’un bütün il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Böcek İlaçlama yaptırmadan önce mutlaka ve mutlaka ağzı açık gıdaları kaldırmanız gerekmektedir….

Dış Cephe, Cam Temizliği binaların dış cephe yüzey temizliği teknolojik ekipmanlar kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. Ayeses Temizlik Hizmetleri olarak bizim için öncelikle personel…

Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde,deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız….

Afet Sonrası Temizlik Doğal afetler, su baskınları, yangınlar gibi hiç kimsenin başına gelmesini istemeceğimiz durumlarda siz değerli müşterilerimizin yardımına koşmak için tam donanımlı afet….

Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği En çok ve en yoğun olarak kullanılan Alışveriş Merkezleri…

Fuar, Kongre, Sergi açılışları öncesi boş alanların tamamının temizliği (stant içleri dâhil), Etkinlik süresince dolaşım alanlarının temizliği..

Cami temizliği, topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı manevi toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip,..

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız,..