Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Kaplama, Cam TemizliğiBinaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. Ayeses Temizlik Hizmetleri olarak bizim için öncelikle personel güvenlik tedbirleri ve azami müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu alanda da tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan Ayeses Temizlik, siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Lokasyon

Dış Cephe Cam Temizliği konusunda 7/24 hizmet alabilirsiniz bunun için yapmanız gereken sadece Ayeses Group u aramanız yeterli olacaktır yukarıdada belirttiğimiz gibi istanbulun hangi yakasında olursanız olun Dış Cephe Cam Temizliği konusunda her zaman yanınızda.

Fiyat Politikası

Cam Temizliği konusunda malesefki mekanı görmeden fiyat çalışması yapamamaktayız.  Ayeses Group olarak kalite önceliğimiz her zaman ön planda tutulup kurumsal bölümündeki satış ekibimiz size en doğru fiyat teklifini iletecektir.  Kaliteli hizmet almak istiyorsanız ve sürekli olarak iş ortağımız olmak istiyorsanız ayeses group hep yanınızda.

Çalışma Standartlarımız

Firmamız Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği konularında uzman bir firmadır. Dış cephe cam temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Diğer bir konuda kesinlikle yeni İş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarla çalışmaktı