Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği binaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği binaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. Ayeses Temizlik Hizmetleri olarak bizim için öncelikle personel güvenlik tedbirleri ve azami müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu alanda da tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan Ayeses Temizlik, siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Dış Cephe Temizliği konusunda 7/24 hizmet alabilirsiniz bunun için yapmanız gereken sadece Ayeses Group’u aramanız yeterli olacaktır yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul’un hangi yakasında olursanız olun her zaman yanınızda.

Gerek güzel görünümü gerek ise faydalı kullanım şekli ile günümüzde bina dış cephesi olarak en çok tercih edilen cam yüzeylerdir. Sağladığı prestijli hava ve sergilediği estetiksel güzellik de göz doldurmakla birlikte ancak zaman geçtikçe kazandığı kirli görünümleri ile son derece olumuz ve itici bir etki bırakabilmektedir. Egzoz dumanı, yağmur izi, kar suyu, çamurlu hava yüzünden çok kötü bir hale gelen cam yüzeyler özellikle büyük şehirlerde kaçınılmaz bir sondur. Ancak firmamız bu hususta da en tecrübeli ve uzman ekipleri ile dış cam cephenizi itina ile temizleyerek yeniymiş gibi görünmesini sağlayabilmektedir. Bu sayede şirketinizin prestiji içinde bulunduğu plaza-bina ile uyum içerisinde olur ve etkilemeye devam eder.

İstanbul Dış Cephe Temizliği

Özellikle yüksek binalarda ve dış cephelerie camlı alanın çok olduğu binalarda tercih edilen dış cephe temizliği gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ile yapılmalıdır. Yüksek katlarda çalışılacağı için bu temizlik çalışmalar bireysel olarak gerçekleştirilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle konusunda uzman kişiler ile dış cephelerin temizlenmesi konusunda destek almanız önemlidir. Alınacak olan hizmette dış cephenin hangi periyotlarda temizlenmesi gerektiği konusunda da bir program ayarlanmalıdır. Özellikle büyük şehirlerde egzoz, duman, toz nedeni ile sıklıkla kirlenen dış cephelerin temizliğini sağlamak için belirli aralıklarla bu temizliğin tekrarlanması gerekmektedir. Dış cephenin düzenli olarak temizlenmesi için gerekli olan hizmeti sağlamak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli bütün çalışmalar itina ile gerçekleştirilecektir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği konusunda malesef ki mekanı görmeden fiyat çalışması yapamamaktayız. Ayeses Group olarak kalite önceliğimiz her zaman ön planda tutulup kurumsal bölümündeki satış ekibimiz size en doğru fiyat teklifini iletecektir. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız ve sürekli olarak iş ortağımız olmak istiyorsanız Ayeses Group hep yanınızda.

  • İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun fiyat sabittir ve değişmez (binanın m2 sine göre değişiklik gösterir )
  • Talep ettiğinizde binanın üzerinde yapılacak olan temizliğin büyüklüğüne göre veyahut küçüklüğüne göre değişmektedir.
  • Personel sayımız tarafından gelecek talebe göre değerlendirilmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği ile ilgili fiyat teklifi almak için 0850 532 35 90 arayabilirsiniz (7/24)

Binalarınızın ilaçlanması ve özellikle Periyodik İlaçlama ile ilgili fiyat teklifi ve bilgi almak için Periyodik İlaçlama sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Temizlik ve Böcek İlaçlama firması olan Ayeses Group İstanbul’un bütün il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Uzman persenlimiz ile Ev İlaçlama konusunda hizmetinizdeyiz.

Dış Cephe Temizliği Çalışma Standartlarımız

Firmamız Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği konularında uzman bir firmadır. Dış cephe cam temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Diğer bir konuda kesinlikle yeni İş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarla çalışmaktı.

Bina dış temizliği dağcılık eğitimi almış ve gerekli dağcılık tırmanma inme malzemesine sahip kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde kötü sonuçlara yol açacak kazalara sebep olunabilir. Bu işlem uzmanlık, dikkat ve kesin emniyet tedbirlerine uyulmasını gerektiren bir iştir.

Bina Dış Cephe Temizliği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 532 35 90