Ev Temizlik Şirketleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ev Temizlik Şirketlerine güvenerek evinizi temizliği ve güvenini emanet etmek hassas ve önemli bir konudur. Bu konuda SSS ları aşağıda okumanıza sunuyoruz.

Ev temizliği hassas ve önemli bir konudur. Bu konuda bize sorulan soruları toparlayarak aşağıda okumanıza sunuyoruz. Bunlar haricinde sormak istediğiniz soru olursa  0212 647 03 19 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiti Ev Temizlik Hizmetlerimiz sayfamızda bulabilirsiniz.

Eyüp Ev Temizlik Şirketi
İstanbul Ev Temizlik Şirketleri Deterjanlarını Kendileri mi Getiriyor?

Ayeses Group olarak ilk tercihimiz deneyimlerimize göre insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar kullanmaktır. Bu sebeple öncelikle kendi deterjanımızı kullanmayı tercih ediyoruz. Ancak dileyen müşterilerimizin kendi deterjanlarını kullanabilir yada belirttikleri deterjanları temin ederek kullanabiliriz. Bu konuda  0212 647 03 19 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ev Temizlik Şirketleri hangi kıstaslara göre fiyat belirliyorlar?

Ayeses Group olarak taban ve tavan fiyatlarımızı size belirtiyoruz. sizinle görüşmemizden sonra bizzat evinizde veya temizlenecek mekanınızda keşif yapıyoruz. Bu keşif neticesinde fiyat belirlenmekte ve size teklif verilmektedir. Temizlik fiyatına etki eden pekçok faktör bulunmaktadır. Bunlar başlıca evin konumu, büyüklüğü, kat sayısı, cam, tavan temizliği yapılıp yapılmayacağı, koltuk halı yıkama yapılıp yapılmayacağı, özel ekipman kullanılması gerekip gerekmediği, yada temizlik personeli sayısı gibidir. Bu konuda  0212 647 03 19 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kullandığınız Detarjanların İnsana ve doğaya Zararları Varmı?

Kullandığımız ve kullanılmasını tavsiye ettiğimiz tüm kimyasallarımız insan ve doğaya zararlı olmayan türlerdir.

Yeşil Ev Temizliği Nedir?

Yeşil ev temizliği kimyasal temizlik ürünleri seçiminde mümkün olduğunca organik temizlik ürünlerinin tercih edilmesi ve evin buhar makinesi ile temizlenmesidir. Daha yaşanabilir bir çevre ve daha sağlıklı bir toplum için Ayeses Group İstanbul Ev Temizlik Şirketi Yeşil Ev Temizliği hizmet modelini desteklemektedir.

Temizlik hizmetinizden memnun kalmazsam ne yapıyorsunuz?

Müşteri memnuniyetini azami derecede önemsiyoruz. Bu konuda bir şikayetiniz olmaması için öncelikle çalışanlarımızı sık sık hizmet içi eğitimlere almakta, ve çalışma esnasında habersiz denetlemeketeyiz. Eğer memnun kalmadığınız yada çalışanımızın sözleşmemiz haricinde yapmadığı veya eksik yaptığı bir konu olusa hizmetimizi sonlandırmıyor talebinizi karşılamak için Ev Temizlik Şirketlei olarak elimizden geleni yapıyoruz.