İstanbul Ev Temizliği

Ev Temizliği - Villa Temizliği

Ayeses Group Olarak Ev Temizlik Şirketleri arasında size uygun fiyat politikamız ile Ev Temizliği , Villa Temizliği, Daire Temizliği olarak bizden güvenle hizmet alabilirsiniz. Ev Temizlik Şirketleri (Ayeses Group) olarak verdiğimiz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgilendirme aşağıda tarafınıza kapsamlı olacak şekilde sunulmuştur.

Ev Temizliği vermiş olduğumuz hizmet kapsamında profesyonel ekibimiz ve sigortalı çalışan personellerimice verilmektedir. Ayeses Group olarak en dikkat ettiğimiz şeylerden birtaneside Personelimizin güler yüzlü ve çalışkan olmasıdır. Çünkü Ev Temizliği önemli bir husus olmakla birlikte en özel mahremiyetinizdir. Ev Temizlik Şirketleri ‘ne göre Çalışan personellerimiz sabit düzenli olarak firmamızın bünyesindedir. Kesinle dışardan tedarik edilmemektedir. Ev Temizlik Şirketleri arasında olan AYESES GROUP en yeni teknolojiye sahip ve profesyonel bir mantıkla hizmet vermektedir ve verdiği her ev temizliği sanki kendi evini temizlercesine gibi yapmaktadır. Ev temizliği , daire temizliği , villa temizliği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 532 35 90

İstanbul Ev Temizlik Şirketleri Çalışma Saatlerimiz

Ayeses Group olarak bizleri 7/24 arayabilirsiniz belirli bir saat dilimimiz yoktur . Ayeses Group Ev Temizlik Şirketleri arasındaki en büyük farkımız ve tarzımız budur. Firmamızda çalışan tüm personellerimiz profesyonel olmakla birlikte yeni gelen ekip arkadaşlarımızın eğitimleri kesinlikle firmamız tarafından verilmektedir.

Ev Temizlik Şirketleri ‘ne göre çalışan ekip sayısı verdiği hizmet politikalarımızla kalitesimizi her zaman üst seviye tutmaktayız.

Ev Temizliği
İstanbul Ev Temizliği

Ev Temizlik Şirketlerinde Fiyat Politikası

Ayeses Group olarak Ev Temizliği hizmeti veren firmalara göre hem daha kaliteli hem daha uygun politika uygulamaktadır. Uygun fiyatlarla Kaliteli hizmet veriyoruz Kaliteyi daha uzaklarda aramanıza gerek yok. Yukarıdada belirttiğimiz gibi her personel firmamız tarafından özel olarak eğitilmektedir.

  • İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun fiyat sabittir ve değişmez (evin m2 sine göre değişiklik gösterir )
  • Ev temizliği için talep ettiğinizde daireniz üzerinde yapılacak olan temizliğin daire büyüklüğüne göre veyahut küçüklüğüne göre değişmektedir.
  • Personel sayımız tarafından gelecek talebe göre değerlendirilmektedir.

    Ev Temizliği ile ilgili fiyat teklifi almak için 0850 532 35 90 arayabilirsiniz (7/24)

Ev Temizlik Şirketleri Neler Yapar ?

  • Öncelikle Ayeses Group olarak Sizin belirlediğiniz alanları temizliyoruz
  • Sizin için neredeyse 7/24 hizmet veriyoruz
  • Çalışanlarımızın hepsi firmamız tarafından sigortalıdır.

Ayeses Group olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında 1 kişinin gün boyu temizlik yapmasını kapsar. Fiyatlarımızda malzeme bizden veya bizden olmamak koşuluyla 2 ye ayrılmaktadır. Personel Teminimiz ise sizin talepleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Ayeses Group olarak evin (dairenin) büyüklüğü ön planda tutulmaktadır.

Ev Temizliği Hizmetleri Neleri Kapsar

Ayeses Group bu hizmetleri kendi evini temizliyormuş prensibiyle hareket ederek kendi evi gibi temizler. Tüm personel bu konuda özel olarak talimatlandırılmıştır. Ayrıca hassas yüzey ve malzemeler gerekli özen gösterilerek temizlenir. Tüm yüzeyler sağlığa zararlı olmayan malzemeler ile dezenfe edilerek durulanır. Yaşam alanınızda siz veya çocuklarınız için zararlı olabilecek kimyasal artıklar bırakılmaz.

Ayeses Group misyon ve vizyon olarak evinizi pırıl pırıl yapma konusunda bize güvenebilirsiniz. İstanbul avrupa ve asya yakası olmak üzere ev temizliklik fiyatı piyasa göre daha uygundur. Şirketimizde bulunan personellerimizin hemen hemen hepsi kadın personeldir.

Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınlarının çalışma saatlerinde sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle yükümlüdür. Kısası işimiz sadece yerleri süpürüp, mutfak banyo vb temizlemek değildir. İşimizi severek yapıyoruz ve kendimiz için yapıyoruz. Bu sebeple memnun olacağınızı garanti ediyoruz. Özel olarak eğitilmiş temizlik personelimiz her zaman sizin için hazırdır.

Ayeses İlaçlama ile Böcek İlaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.