İstanbul Ev Temizlik Şirketleri

İstanbul Ev Temizlik Şirketleri

Ayeses Group Olarak Ev Temizlik Şirketleri arasında size uygun fiyat politikamız ile  ev temizliği , villa temizliği, daire temizliği  olarak hizmet alabilirsiniz. Ev Temizlik Şirketleri ( Ayeses Group ) olarak  verdiğimiz tüm hizmetler hakkında deyatlı bilgilendirme aşağıda tarafınıza kapsamlı olacak şekilde sunulmuştur.

Ev Temizliği  vermiş olduğumuz hizmet kapsamında profesyonel ekibimiz ve sigortalı çalışan personellerimice verilmektedir. Ayeses Group olarak en dikkat ettiğimiz şeylerden birtaneside Personelimizin güler yüzlü ve çalışkan olmasıdır. Çünkü Ev Temizliği  önemli bir husus olmakla birlikte en özel mahremiyetinizdir.  Ev Temizlik Şirketleri ‘ne göre  Çalışan personellerimiz sabit düzenli olarak firmamızın bünyesindedir. Kesinle dışardan tedarik edilmemektedir. Ev Temizlik Şirketleri arasında olan AYESES GROUP   en yeni teknolojiye sahip ve profesyonel bir mantıkla hizmet vermektedir ve  verdiği her  ev temizliği sanki kendi evini temizlercesine gibi yapmaktadır.  Ev temizliği , daire temizliği , villa temizliği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 532 35 90

Ev Temizlik Şirketleri  Çalışma Saatlerimiz 

Ayeses Group olarak bizleri 7/24  arayabilirsiniz  belirli bir saat dilimimiz yoktur .  Ayeses Group Ev Temizlik Şirketleri arasındaki en büyük farkımız ve tarzımız budur.   Firmamızda çalışan tüm personellerimiz  profesyonel olmakla birlikte yeni gelen ekip arkadaşlarımızın eğitimleri kesinlikle firmamız tarafından verilmektedir.

Ev Temizlik Şirketleri ‘ne göre  çalışan ekip sayısı verdiği hizmet politikalarımızla kalitesimizi her zaman üst seviye tutmaktayız.

Ev Temizlik Şirketlerinde Fiyat Politikası

Ayeses Group olarak  Ev Temizliği hizmeti veren firmalara göre hem daha kaliteli hem daha uygun politika uygulamaktadır. Uygun fiyatlarla Kaliteli hizmet veriyoruz Kaliteyi daha uzaklarda aramanıza gerek yok.  Yukarıdada belirttiğimiz gibi her personel firmamız tarafından özel olarak eğitilmektedir.

  • İstanbulun hangi bölgesinde olursanız olun fiyat sabittir ve değişmez (evin m2 sine göre değişiklik gösterir )
  • Ev temizliği için talep ettiğinizde daireniz üzerinde yapılacak olan temizliğin daire büyüklüğüne göre veyahut küçüklüğüne göre değişmektedir.
  • Personel sayımız tarafından gelecek talebe göre değerlendirilmektedir.

Ev Temizliği ile ilgili fiyat teklifi almak için  0850 532 35 90   arayabilirsiniz (7/24)

Ev Temizlik Şirketleri ( Neler Yapar ? )

  • Öncelikle Ayeses Group olarak Sizin belirlediğiniz alanları temizliyoruz
  • Sizin için neredeyse 7/24 hizmet veriyoruz
  • Çalışanlarımızın hepsi firmamız tarafından sigortalıdır.

Ayeses Group olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında  1 kişinin gün boyu temizlik yapmasını kapsar.  Fiyatlarımızda malzeme bizden veya bizden olmamak koşuluyla 2 ye ayrılmaktadır.  Personel Teminimiz ise sizin talepleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Ayeses Group olarak evin (dairenin) büyüklüğü ön planda tutulmaktadır.

Ev Temizlik Şirketleri firmasının hizmeti neleri kapsar

Ayeses Group misyon ve vizyon olarak  evinizi pırıl pırıl yapma konusunda bize güvenebilirsiniz. İstanbul avrupa ve asya yakası olmak üzere ev temizliklik fiyatı piyasa göre daha uygundur.   Şirketimizde bulunan personellerimizin hemen hemen hepsi kadın personeldir.

Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınlarının çalışma saatlerinde  sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle yükümlüdür.